Babiččiny nudle polévkové 2kg
Poctivá chuť tradiční domácí kuchyně, která vrátí vzpomínky na nedělní obědy u babičky. Babiččiny nudle polévkové 2 kg jsou ručně vyráběné sušené vaječné těstoviny připravované dle tradiční receptury, ideální jako zavářka do polévek, příloha k hlavním jídlům i k zapékání. Díky velkému balení se skvěle hodí do restaurací, školních jídelen, hotelů i dalších gastro provozů, kde je kladen důraz na kvalitu, osvědčenou chuť a spolehlivý výsledek při každé přípravě.
Složení
74% pšeničná mouka, pitná voda, 2% sušená vejce, koření kurkuma.
Výživové údaje – 100 g výrobku
| Energetická hodnota | 1 568 kJ/374,7 kcal |
|---|
| Tuky | 1,8 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 0,61 g |
| Sacharidy | 77,1 g |
|---|
| z toho cukry | 3,3 g |
| Bílkoviny | 11,2 g |
|---|
| Sůl | 0,16 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|
Obsah alergenů
| Alergen 1 – obsahuje | obiloviny obsahující lepek (pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich odrůdy) |
|---|
| Alergen 3 – obsahuje | vejce |
|---|