Pyré jablko s jahodami 5 kg (cukr)
Ovocné pyré s osvěžující jablečnou chutí. Je vhodné pro všechny věkové skupiny strávníků a ma širokou možnost použití. Ideální jako snídaně, svačinka nebo jako základ zdravých receptů. Vhodné do škol, školek, domovů pro seniory. Praktické jednoporcové balení umožňuje snadné servírování.
Složení
Jablečný protlak 76%,jahodový protlak 20%,cukr,kyselina citronová,antioxidant:kyselina askorbová,sladidla:aspartam,acesulfam K,sacharin,barvící koncentrát z mrkve a třešní,zahušťovadlo:guma guar,přírodní aroma.
Výživové údaje – 100 g výrobku
| Energetická hodnota | 307,39 kJ/73,5 kcal |
|---|
| Tuky | 0,18 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 0,03 g |
| Sacharidy | 17,89 g |
|---|
| z toho cukry | 14,75 g |
| Bílkoviny | 0,3 g |
|---|
| Sůl | 0,02 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|