Biogena Fantastic Jablko & Echinacea 20 x 2 g
Příchuť:
Jablko & Echinacea
Oblíbená řada čajů Fantastic. Čaj má světle medovou barvu, voní po jablku se stopami skořice. Chuť je zpočátku lehce natrpklá, pak nakyslá po jablku s kořeněnými tóny. Čaj obsahuje květ třapatky nachové (Echinacea). Krabička obsahuje 20 ks čajových sáčků.
Složení
Jablko plod 42 %, šípek plod, ostružiník list, aroma, echinacea nať 5 %, kyselina: kyselina citronová, ibišek květ, čekanka kořen, skořice kůra.
Dávkování
1 n.s./250 ml
Výživové údaje – 100 g směsi
| Energetická hodnota | 50 kJ/11,9 kcal |
|---|
| Tuky | 0,1 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | g |
| Sacharidy | 0,4 g |
|---|
| z toho cukry | 0,2 g |
| Bílkoviny | 0,3 g |
|---|
| Sůl | g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|