Lečo se žampiony 920 g (6 ks)
Plná chuť zeleniny a žampionů dává této směsi široké možnosti využití v teplé kuchyni. Lečo se žampiony Abra je sterilovaná zeleninová směs určená k tepelné úpravě, která se snadno stane základem pro chutná a aromatická jídla. Skvěle se hodí do teplých omáček, masových pokrmů, slaných koláčů i zapékaných jídel a využití najde také při přípravě zeleninových salátů s teplým základem. Uplatnění má jak v domácí kuchyni při každodenním vaření, tak ve školních a závodních jídelnách, restauracích, bistrech i gastro provozech, kde je kladen důraz na výraznou chuť a spolehlivou surovinu. Kombinace pečlivě vybrané zeleniny a žampionů přináší bohatou chuť i vůni, která podpoří charakter každého pokrmu.
Složení
Pitná voda, žampiony 28,6 %, tomatový protlak 13,8 %, cibule, paprika, cukr, řepkový olej, jedlá sůl, modifikovaný bramborový škrob, pepř, regulátor kyselosti: kyselina citronová, mletá červená paprika.
Výživové údaje – 100 g výrobku
| Energetická hodnota | 221 kJ/52,8 kcal |
|---|
| Tuky | 1,4 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 7 g |
|---|
| z toho cukry | 5,9 g |
| Bílkoviny | 1,9 g |
|---|
| Sůl | 1,5 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|