Agiberia Sun Fruitmix in jelly 123 g
Barevná kombinace ovoce v jemném želé nabízí lehkou a příjemnou ovocnou svačinku pro různé situace během dne. Agiberia Sun Fruitmix in jelly je ideální volbou pro chvíle, kdy máte chuť na něco sladkého a osvěžujícího bez složité přípravy. Skvěle se hodí doma, v práci, ve škole, na cestách, při výletech i během letních dnů, ale využití najde po celý rok. Praktická ovocná svačinka v podobě želé potěší děti i dospělé a uplatní se také ve školních jídelnách, bufetech, kavárnách nebo gastro provozech, kde je kladen důraz na jednoduchost a rychlé podávání.
Složení
Voda, hroznová šťáva z koncentrátu, směs ovoce (broskvové kostky 7,3 %, hruška 6,5 %, ananas 6,5 %), regulátory kyselosti: kyselina citronová , citronan sodný, citronan draselný), přírodní aroma, želírující látky: guma gellan, karubin, xanthan, antioxidant: kyselina L-askorbová, zpevňující látka: chlorid vápenatý, ibišek sabdariffa.
Dávkování
Výživové údaje – 100 g výrobku
| Energetická hodnota | 340 kJ/81,2 kcal |
|---|
| Tuky | 0,44 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 0,02 g |
| Sacharidy | 19 g |
|---|
| z toho cukry | 18 g |
| Bílkoviny | 0,44 g |
|---|
| Sůl | 0,15 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|