Kečup 15 g
Praktické porcované balení ocení všichni, kdo potřebují mít kečup vždy po ruce bez zbytečného plýtvání. Kečup 15 g v balení po 200 kusech je ideální řešení pro pikniky, výlety, cestování, školní akce, tábory i venkovní posezení, stejně tak jako pro rychlá občerstvení, bistra, jídelny a gastro provozy. Malé jednoporcové balení je hygienické, snadno použitelné a vhodné ke grilovaným pokrmům, hranolkům, hot dogům nebo sendvičům. Díky velkému balení nabízí praktickou zásobu pro každodenní provoz i sezónní akce.
Složení
55 % rajčatový protlak zahuštěný, pitná voda, cukr, ocet z vinného destilátu, modifikované škroby, jedlá sůl, kyselina: kyselina citrónová, zahušťovadlo: xanthan, konzervanty (sorbát draselný, benzoát sodný), aroma.
Výživové údaje – 100 g výrobku
| Energetická hodnota | 449 kJ/107,3 kcal |
|---|
| Tuky | 0,2 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | g |
| Sacharidy | 23 g |
|---|
| z toho cukry | 19 g |
| Bílkoviny | 1,3 g |
|---|
| Sůl | 2,7 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|