Bassta Ovocný koktejl 2,5 kg
Spolehlivá zásoba kvalitního ovoce je základem každé dobře fungující kuchyně. Bassta Ovocný koktejl 2,5 kg v mírně sladkém nálevu nabízí vyváženou chuť a praktické využití kdykoliv během roku. Obsahuje 58 % pečlivě vybraného ovoce v různém poměru – broskve, hrušky, ananas, hrozny a třešně – a skvěle se hodí do dezertů, moučníků, ovocných pohárů i studené kuchyně. Díky většímu balení najde své uplatnění doma, ve školních a závodních jídelnách, restauracích, cukrárnách, gastro provozech i komunitních kuchyních, kde je potřeba mít kvalitní suroviny vždy po ruce a bez kompromisů.
Složení
Ovoce v různém poměru (broskve, hrušky, ananas, hrozny, třešně /barvivo: erythrosin/), pitná voda, cukr, antioxidanti: kyselina citronová.
Výživové údaje – 100 g směsi
| Energetická hodnota | 278 kJ/66,4 kcal |
|---|
| Tuky | g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | g |
| Sacharidy | 14 g |
|---|
| z toho cukry | 13 g |
| Bílkoviny | g |
|---|
| Sůl | 0,25 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|