AG Okurky sterilované 9,7 kg
Klasická chuť sladkokyselého nálevu dělá ze sterilovaných okurek oblíbenou a všestrannou přílohu k mnoha pokrmům. AG Okurky sterilované 9,7 kg jsou zpracovanou zeleninou chemicky konzervovanou, určenou pro spolehlivé a dlouhodobé využití při vaření i výdeji jídel. Skvěle se hodí jako příloha k hotovým jídlům, do salátů, studené kuchyně i k rychlému servírování. Díky velkému balení najdou své uplatnění v domácnostech, školních a závodních jídelnách, restauracích, gastro provozech i komunitních kuchyních, kde je kladen důraz na efektivitu, stálou chuť a snadnou manipulaci.
Složení
Okurky, voda, vinný ocet, cukr, jedlá sůl, konzervant: benzoan sodný, extrakty koření.
Dávkování
--
Výživové údaje – 100 g výrobku
| Energetická hodnota | 93 kJ/22,2 kcal |
|---|
| Tuky | 0,1 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 3,8 g |
|---|
| z toho cukry | 3,7 g |
| Bílkoviny | 0,6 g |
|---|
| Sůl | 1 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|