Fruity Garden s příchutí Jahoda 1 l
Když se kvalita spojí s jednoduchostí, vzniká osvěžení, které potěší malé i velké. Fruity Garden Jahoda je přírodní nápojový koncentrát s 50% podílem skutečné ovocné složky, bez konzervantů a umělých sladidel. Jemně nasládlá jahodová chuť přináší chuť léta a dobrou náladu, například v podobě poctivé a chutné jahodové limonády. Díky své stálé kvalitě a spolehlivosti se řada Fruity Garden stala oblíbenou volbou školních jídelen, kantýn i gastronomických provozů. Doporučené ředění 1 : 14 zaručí vždy dokonalou rovnováhu chuti a snadnou přípravu.
Složení
cukr, voda, jablečná šťáva z koncentrátu 50 %, kyseliny: kyselina citronová, aroma, koncentrát z černého rybízu a mrkve, jahodová šťáva z koncentrátu 0,1 %
Dávkování
1:14
Výživové údaje – 100 ml koncentrátu
| Energetická hodnota | 1 534 kJ/366,5 kcal |
|---|
| Tuky | 0,5 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 88 g |
|---|
| z toho cukry | 88 g |
| Bílkoviny | 0,5 g |
|---|
| Sůl | 0,01 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|