Vitamaxima Kešu 1 kg
Velké balení kešu ořechů ocení každý, kdo má rád kvalitní svačinu vždy po ruce. Brain Food ořechy dodávají energii tělu i mysli a pomáhají zvládat pracovní nasazení, studium i aktivní den. Vitamaxima Kešu 1 kg se skvěle hodí jako každodenní svačina doma, v kanceláři, ve škole, na poradách i při dlouhých cestách, stejně tak jako pochoutka k vínu či pivu nebo praktická ingredience do masových i vegetariánských receptů. Díky velkému balení jsou ideální také pro rodiny, kolektivy, kanceláře nebo sportovce, kteří chtějí mít chutnou zásobu energie vždy připravenou.
Složení
Kešu ořechy 100 %.
Dávkování
--
Výživové údaje – 100 g výrobku
| Energetická hodnota | 2 314 kJ/552,9 kcal |
|---|
| Tuky | 44 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 7,8 g |
| Sacharidy | 30 g |
|---|
| z toho cukry | 5,9 g |
| Bílkoviny | 18 g |
|---|
| Sůl | g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|
Obsah alergenů
| Alergen 8 – obsahuje | skořápkové plody (mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie) |
|---|