AGáta Easy 2 kg
Skvělá chuť bez zbytečného složitého dochucování nabízí AGáta Easy 2 kg, praktická kořenicí směs se sušenou zeleninou, která dodá pokrmům plnější a výraznější chuť během pár vteřin. Hodí se k dochucení polévek, omáček, vývarů, masových i zeleninových jídel, luštěnin, rizot, těstovin nebo příloh a pomůže udržet jednotnou chuť napříč celým jídelníčkem. Díky velkému balení je ideální volbou pro školní a závodní jídelny, restaurace, nemocniční kuchyně, domovy pro seniory, hotely, penziony i cateringové provozy, kde se počítá rychlost, jednoduchost a spolehlivý výsledek v každé porci. Stačí jen malé množství a vaše jídla získají nezaměnitelný charakter, který si strávníci oblíbí.
Složení
jedlá sůl (max.60%), sušená zelenina (cibule, česnek, pastinák, mrkev, petrželová nať), cukr, látky zvýrazňující chuť a vůni: glutamát sodný a E635, riboflavin, řepkový olej, kurkuma
Dávkování
Dle chuti
Výživové údaje – 100 g výrobku
| Energetická hodnota | 167 kJ/39,9 kcal |
|---|
| Tuky | 0,5 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | g |
| Sacharidy | 10 g |
|---|
| z toho cukry | 10 g |
| Bílkoviny | g |
|---|
| Sůl | 60 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|
Obsah alergenů
| Alergen 1 – stopové množství | obiloviny obsahující lepek (pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich odrůdy) |
|---|
| Alergen 6 – stopové množství | sója (sójové boby) |
|---|
| Alergen 7 – stopové množství | mléko |
|---|
| Alergen 9 – stopové množství | celer |
|---|
| Alergen 10 – stopové množství | hořčice |
|---|
| Alergen 11 – stopové množství | sezam (sezamová semena) |
|---|