Vitelka s příchutí máta s citronem 50 g
| Energetická hodnota | 1 441 kJ/344,3 kcal |
|---|---|
| Tuky | 0,9 g |
| z toho nasycené kyseliny | 0,6 g |
| Sacharidy | 65 g |
| z toho cukry | 58 g |
| Bílkoviny | 9,7 g |
| Sůl | 1,55 g |
| Ostatní | g |
| Alergen 7 – obsahuje | mléko |
|---|
| Výrobce | AG FOODS Group a. s., Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno, Česká republika |
|---|---|
| Trvanlivost (měsíců) |
| Jednotka | Počet kusů | Hmotnost |
|---|---|---|
| ks | 1 | 50 g |