VITAMAXIMA Strong s příchutí jablko 5 L
Ochranný nápoj Vitamaxima Strong, obohacený o minerály, skvěle chutná a výborně se hodí pro pitný režim pracujících se zvýšenou námahou a výkonem. Ochranné nápoje mají nahradit ztrátu nejméně 70 % tekutin a minerálních látek za 8 hodinovou směnu zaměstnancům, kteří jsou vystaveni zátěži teplem. Ochranné nápoje jsou vhodné i pro ty, kteří jsou vystaveni chladu.
Složení
Cukr, voda, kyseliny: kyselina citronová, jablečná šťáva z koncentrátu 10 %, chlorid sodný, citrát draselný, barviva: E150c, aroma, mléčnan hořečnatý, sladidlo: sukralóza, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).
Dávkování
1:25
Výživové údaje – 100 ml koncentrátu
| Energetická hodnota | 1 455 kJ/347,7 kcal |
|---|
| Tuky | 0,5 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 83 g |
|---|
| z toho cukry | 83 g |
| Bílkoviny | 0,5 g |
|---|
| Sůl | 0,53 g |
|---|
| Ostatní | Dodaná hodnota mineralizace je 238 mg/1 l hotového nápoje. g |
|---|