Happy Day jablko BIO 100% 0,2l (27 ks)
Kvalitní jablečný džus Happy Day 100% Jablko je vyrobený z pečlivě vybraných jablek, díky nimž nabízí harmonickou a plnou ovocnou chuť bez jakýchkoliv kompromisů. Praktické balení je ideální na cesty, do školy nebo do práce, kdykoli máte chuť na rychlé a příjemné osvěžení. Značka Happy Day je zárukou výjimečné kvality a autentického ovocného zážitku, který se hodí pro malé i velké milovníky poctivého džusu.
Složení
100% BIO jablečná šťáva z koncentrátu.
Výživové údaje – 100 ml nápoje
| Energetická hodnota | 193 kJ/46,1 kcal |
|---|
| Tuky | 0,5 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 11 g |
|---|
| z toho cukry | 10 g |
| Bílkoviny | 0,5 g |
|---|
| Sůl | 0,01 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|