AG Cibule předsmažená 250 g - DOPRODEJ
Plné cibulové aroma a výrazná chuť bez nutnosti krájení a smažení výrazně zjednoduší každodenní vaření. AG Cibule předsmažená je praktickým pomocníkem při přípravě omáček, vývarů, polévek i dalších teplých pokrmů, kde je cibule nezbytným základem. Díky hotové úpravě šetří čas a zajišťuje stálý chuťový výsledek při každém použití. Uplatnění najde v domácí kuchyni, ve školních a závodních jídelnách, restauracích, bistrech i gastro provozech, kde je důležitá rychlost, efektivita a výrazná chuť tradiční české i světové kuchyně. Univerzální surovina, která usnadní práci a podpoří charakter připravovaných jídel.
Složení
Cibule restovaná (toustovaná)
Dávkování
--
Výživové údaje – 100 g výrobku
| Energetická hodnota | 1 422 kJ/339,8 kcal |
|---|
| Tuky | 1 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 64 g |
|---|
| z toho cukry | 6,6 g |
| Bílkoviny | 10 g |
|---|
| Sůl | 0,2 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|
Obsah alergenů
| Alergen 7 – stopové množství | mléko |
|---|
| Alergen 9 – stopové množství | celer |
|---|