AG Cizrnová mouka instantní 500g
Chcete do jídelníčku přidat více rostlinných bílkovin a zároveň vařit i péct bez lepku? AG cizrnová mouka instantní je praktická surovina s jemně oříškovou chutí, která skvěle nahradí klasickou pšeničnou mouku a zároveň obohatí recepty o unikátní nutriční hodnotu cizrny. V kuchyni ji využijete na zahušťování polévek a omáček, do zeleninových a luštěninových pomazánek, na přípravu přílohových pokrmů, placek, slaných i sladkých těst, ale hodí se i do pečení, kdy dodá těstu příjemnou strukturu a chuť. Díky přirozené bezlepkovosti je ideální pro bezlepkovou dietu a velmi oblíbená je také ve vegetariánské a veganské kuchyni. Své místo si najde nejen v domácnostech, ale i v bistrech se zdravým stravováním, vegetariánských restauracích, bezlepkových provozech, školních kuchyních nebo moderních cateringových službách, kde se počítá s pestrostí a kvalitními surovinami.
Složení
Cizrnová mouka 85 %, kukuřičná mouka.
Výživové údaje – 100 g výrobku
| Energetická hodnota | 1 497 kJ/357,7 kcal |
|---|
| Tuky | 5,6 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 0,6 g |
| Sacharidy | 50 g |
|---|
| z toho cukry | 4,5 g |
| Bílkoviny | 19 g |
|---|
| Sůl | 0,1 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|