VITAMAXIMA protein drink with vanilla flavour 750 g
Drink, který vám poskytne perfektní dávku bílkovin v každém nápoji! Ideální volba po fyzickém výkonu nebo jako lahodná svačinka.
Složení
maltodextrin, koncentrát syrovátkových bílkovin (mléko, emulgátor: slunečnicový lecitin) 40 %, stabilizátor: E 412 a E 407, protispékavá látka: E 341, aroma, barvivo: beta-karoten, sladidlo: sukralóza.
Dávkování
15 g / 200 ml studené i horké vody
Výživové údaje – 100 g směsi
| Energetická hodnota | 1 641 kJ/392,1 kcal |
|---|
| Tuky | 2,7 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 1,5 g |
| Sacharidy | 60 g |
|---|
| z toho cukry | 7,4 g |
| Bílkoviny | 31 g |
|---|
| Sůl | 0,21 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|
Obsah alergenů
| Alergen 7 – obsahuje | mléko |
|---|