AG PRO Matcha latte s příchutí pistácie 1000 g
Receptura je navržena pro vytvoření bohatého nápoje s plnou chutí. Směs je vysoce rozpustná a univerzální – poskytuje plný zážitek v horké variantě, ale stejně dobře funguje jako osvěžující Ice Matcha Latte.
Složení
cukr, náhrada mléka (glukózový sirup, plně ztužený kokosový tuk, mléčná bílkovina, stabilizátor: E 340, emulgátory: E 471, E 433, protispékavá látka: E 551, barvivo: beta-karoten), sušená syrovátka, sušené odstředěné mléko, protispékavá látka: E 341, matcha zelený čaj v prášku 1 %, zahušťovadlo: E 412, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylinů, aroma.
Dávkování
21 g / 150 ml horké nebo studené vody
Výživové údaje – 100 g směsi
| Energetická hodnota | 1 806 kJ/431,5 kcal |
|---|
| Tuky | 10 g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | 10 g |
| Sacharidy | 80 g |
|---|
| z toho cukry | 65 g |
| Bílkoviny | 4,7 g |
|---|
| Sůl | 0,43 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|
Obsah alergenů
| Alergen 7 – obsahuje | mléko |
|---|