AG Basic s příchutí černý rybíz 100 g
AG Basic s příchutí černého rybízu je praktická instantní směs pro přípravu osvěžujícího nápoje s výraznou ovocnou chutí, kterou si oblíbí děti i dospělí. Nápoj má nízkou energetickou hodnotu a vyváženou kombinaci cukru a sladidel, takže nabízí ideální poměr chuti a lehkosti. Díky snadné přípravě, vysoké vydatnosti a dlouhé trvanlivosti se skvěle hodí do školních jídelen, závodních kuchyní, domovů pro seniory i cateringových provozů.
Složení
cukr, kyselina: kyselina citronová, ibiškový extrakt, kyselina: kyselina jablečná, aroma, sladidlo: sukralóza. Může obsahovat stopy mléčné bílkoviny nebo laktózy.
Dávkování
100g/10-12l studené vody
Výživové údaje – 100 g směsi
| Energetická hodnota | 1 619 kJ/386,9 kcal |
|---|
| Tuky | g |
|---|
| z toho nasycené kyseliny | g |
| Sacharidy | 87 g |
|---|
| z toho cukry | 84 g |
| Bílkoviny | g |
|---|
| Sůl | 0,02 g |
|---|
| Ostatní | g |
|---|
Obsah alergenů
| Alergen 7 – stopové množství | mléko |
|---|